Lenovo Legion E510/ 7.1/ USB-C/ Drát/ Šedá

Lenovo Legion E510 7.1 RGB Gaming In-Ear Headphones Zažijte zvuk jako nikdy předtím s herními sluchátky do uší Lenovo Legion E510 7.1 RGB. Tato sluchátka do uší, která se vejdou do kapsy, jsou určena pro hráče, kteří vyžadují to nejlepší, a nabízejí výjimečné funkce a ohromující prostorový z ... více
Objednací kód: LNZGXD1N40797
Kód výrobce: GXD1N40797
Výrobce: LENOVO
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 1 152 Kč
Cena s DPH: 1 394 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Lenovo Legion E510 7.1 RGB Gaming In-Ear Headphones
Zažijte zvuk jako nikdy předtím s herními sluchátky do uší Lenovo Legion E510 7.1 RGB. Tato sluchátka do uší, která se vejdou do kapsy, jsou určena pro hráče, kteří vyžadují to nejlepší, a nabízejí výjimečné funkce a ohromující prostorový zvuk 7.1. To vše proto, abyste se mohli ponořit do herního, hudebního a filmového zážitku, který vás zanechá v úžasu.

  • Díky neuvěřitelnému prostorovému zvuku 7.1 bez ovladačů nebo zvukové technologii s vysokým rozlišením, která je součástí těchto výkonných sluchátek, už nikdy nezmeškáte žádný týmový povel nebo přiblížení nepřítele.
  • Vnímejte každý tón, který vyluzuje 10mm dynamický a vyvážený měnič s armaturou, který dokonale zprostředkovává zvuk s vysokými i nízkými výškami, plný basů a bez zkreslení
  • Zůstaňte flexibilní díky multifunkčnímu vestavěnému ovladači se světlem RGB, který vám zajistí neustálou kontrolu, a portu USB-C poskytujícímu širokou kompatibilitu s počítačem, mobilním telefonem a tabletem.

Barva: Stormy Gray
Konektor: Type-C
Frekvenční rozsah: 20Hz~40kHz

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Modelové označení Lenovo Legion E510
Typ sluchátek Do uší
Účel Herní
Hmotnost [g] 26
Mikrofon Ano
Možnost stojánku Ne
Barva Šedá
Výkon
Prostorový zvuk (sluchátka) 7.1
Noise canceling (okolní hluk) Ne
Frekvenční rozsah [Hz] 20 - 40 000 Hz
Konektivita
Typ drátového připojení USB Type-C
Drátová sluchátka Ano
Typ bezdrátového připojení Není
Bezdrátové sluchátka Ne
Ostatní
Certifikace MS Ne