PHILIPS SHB2515WT bílá bezdrátová sluchátka True Wireless

Buďte nespoutaní. Tato skutečně bezdrátová sluchátka do uší vám díky přenosnému nabíjecímu pouzdru nabídnou neuvěřitelných 110 hodin přehrávání. Vychutnejte si skvělý zvuk všech tónů a přímý přístup k virtuálnímu asistentu vašeho telefonu. Díky přiléhavému designu a lehké hmotnosti se můžete u hu ... více
Objednací kód: C4-0000000000006
Kód výrobce: SHB2515WT/10
Výrobce: PHILIPS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 3 102 Kč
Cena s DPH: 3 754 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Buďte nespoutaní. Tato skutečně bezdrátová sluchátka do uší vám díky přenosnému nabíjecímu pouzdru nabídnou neuvěřitelných 110 hodin přehrávání. Vychutnejte si skvělý zvuk všech tónů a přímý přístup k virtuálnímu asistentu vašeho telefonu.

Díky přiléhavému designu a lehké hmotnosti se můžete u hudby naplno odvázat a současně se cítit. Měkké pogumované hroty sluchátek se bezpečně přichytí pod záhyb vnějšího ucha. Díky vyměnitelným pogumovaným krytům na koncích sluchátek dokonale padnou do uší a utěsní je tak, že vám neunikne ani jediný takt.

Ovládejte hudbu a hovory jednoduše pomocí multifunkčního tlačítka. Nelíbí se vám aktuální skladba? Přeskočte ji dlouhým stisknutím. Chcete odmítnout hovor a pokračovat v poslechu? Stačí jediné stisknutí tlačítka a je vystaráno. Vestavěný mikrofon s funkcí potlačení ozvěny zajišťuje čistý zvuk, když chcete hovořit.

Technické parametry

  • Mikrofon: Vestavěný mikrofon
  • Profily Bluetooth: A2DP, Handsfree, HFP, HSP
  • Barva: Bílá
  • Doba přehrávání: 5 h
-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Typ sluchátek Do uší
Mikrofon Ano
Výdrž baterie (u bezdrátových) 5h
Barva Bílá
Konektivita
True Wireless Ano
Odnímatelný kabel Ne
Typ bezdrátového připojení Bluetooth
Bezdrátové sluchátka Ano
Výkon
Redukce šumu (interní zdroj) Ne
Podpora AAC/AptX Ne
Noise canceling (okolní hluk) Ne