Yealink MVC S90-C5-007, Microsoft Teams Rooms System for Pro-AV Rooms

Systém MVC S90 Microsoft Teams Rooms je navržen pro mimořádně velké místnosti a je vybaven inteligentním systémem více kamer UVC86, miniaturním počítačem MCore Pro, dotykovým panelem MTouch Plus, AVHubem, BYOD-Extenderem, RoomSensorem a bezdrátovým prezentačním podem WPP30 4K, který poskytuje plně p ... více
Objednací kód: 55450806
Kód výrobce: MVC S90-C5-007
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 245 485 Kč
Cena s DPH: 297 037 Kč
Porovnání Oblíbené

Systém MVC S90 Microsoft Teams Rooms je navržen pro mimořádně velké místnosti a je vybaven inteligentním systémem více kamer UVC86, miniaturním počítačem MCore Pro, dotykovým panelem MTouch Plus, AVHubem, BYOD-Extenderem, RoomSensorem a bezdrátovým prezentačním podem WPP30 4K, který poskytuje plně pohlcující zážitek ze schůzek pro vzdálené účastníky i účastníky na místě.

MVC S90 eliminuje zbytečné procesy sledování kamery a umožňuje vám soustředit se na to, co je skutečně důležité. Díky rychlé a přesné funkci Multi-Camera IntelliFrame probíhá komunikace přirozeně a bez námahy, ať už se účastníte vzdáleného zasedání správní rady nebo panelové diskuse.

Během školení, projevů nebo výuky zajišťuje integrovaná funkce sledování přednášejícího, že řečníci jsou vždy ve středu pohledu, což vám umožní bez problémů sledovat jejich prezentaci. Díky různým dostupným režimům můžete přednastavit přesně sledovanou oblast, což zajistí, že se vzdálení účastníci bezproblémově zapojí do komunikace.

Toto řešení je určeno pro obdélníkové a různě zakřivené konferenční stoly pro řešení Microsoft Front Row. Navíc bez problémů řeší potřebu rozdělení nebo spojení dvou zasedacích místností a přizpůsobí se vašim různým prostorovým požadavkům. Ať už jsou vaše specifické potřeby jakékoli, toto řešení je připraveno je splnit.

Kromě pokročilé videokonferenční kamery nabízí systém Yealink MVC S90 také flexibilní zvukové možnosti. Vyberte si z řady zařízení pro snímání hlasu, včetně kabelového mikrofonu Yealink VCM35 a stropního mikrofonu VCM38, v kombinaci se soundbarem MSpeaker II, abyste uspokojili své specifické zvukové potřeby.

Obsah balení:
- 2x kamera UVC86 Intellient s dvojitým okem, dálkový ovladač VCR20, napájecí adaptér, nástěnný držák a kabely
- Yealink MCoreKit-C5 (MCore Pro mini-PC, MTouch Plus a RoomSensor), napájecí adaptér, kabely a nástěnný držák
- 1x vícekamerový procesor AVHub, napájecí adaptér a kabely
- 1x adaptér MVC-BYOD-Extender USB-BYOD
- 2x WPP30 pro bezdrátové sdílení obsahu
- v počítači mini-PC je předinstalován operační systém Windows 10 IoT Enterprise a licence, aplikace Microsoft Teams Rooms a také zásuvný modul Yealink Camera Control Plug-in
- bez zvukových zařízení
- včetně 2leté záruky na hardware

-|CZ|SK|EN