Yealink MVC940-C5-008, Microsoft Teams Room System

Systém Yealink MVC940 Microsoft Teams Room, který je určen pro mimořádně velké zasedací místnosti. Jedná se o balíčkový videokonferenční systém s vícekamerovým systémem UVC84, miniaturním počítačem MCore Pro, dotykovým panelem MTouch Plus, AVHubem, BYOD-Extenderem, RoomSensorem a bezdrátovým prezent ... více
Objednací kód: 55450805
Kód výrobce: MVC940-C5-008
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 173 291 Kč
Cena s DPH: 209 682 Kč
Porovnání Oblíbené

Systém Yealink MVC940 Microsoft Teams Room, který je určen pro mimořádně velké zasedací místnosti. Jedná se o balíčkový videokonferenční systém s vícekamerovým systémem UVC84, miniaturním počítačem MCore Pro, dotykovým panelem MTouch Plus, AVHubem, BYOD-Extenderem, RoomSensorem a bezdrátovým prezentačním podem WPP30 4K. Tato výkonná sada kombinuje špičkové technologie, které zajišťují bezproblémovou a inteligentní spolupráci s interními i externími uživateli.

Kamera UVC84 je vybavena pozoruhodným snímačem 4K a 12x optickým zoomem, takže zachytí každý detail a je ideální pro střední a velké konferenční místnosti. Inovativní funkce Auto Framing automaticky upravuje zobrazení tak, aby zahrnovalo všechny účastníky. Konstrukce automatické ochrany soukromí zajišťuje soukromí vašich schůzek.

Sada MVC940 umožňuje snímat účastníky z různých úhlů a volit individuální režimy pro každou kameru pomocí AVHubu. Vzdálení účastníci mohou využívat přizpůsobené uspořádání a přístup k videokamerám ze všech povolených kamer v místnosti.

Nový MTouch Plus má prostornou 11palcovou obrazovku pro lepší viditelnost a pohodlné ovládání při schůzkách. Můžete také nastavit více dotykových panelů v rámci jedné místnosti, ať už na stěnu nebo na stůl pro potřeby flexibilní spolupráce.

Vyberte si z řady zvukových zařízení Yealink určených pro Microsoft Teams, včetně mikrofonů VCM35 a VCM38 a reproduktoru MSpeaker II. Můžete také integrovat zvuková řešení od předních dodavatelů třetích stran, aby vyhovovala vašim specifickým potřebám.

Není potřeba žádný další software ani ovladače. Stačí připojit WPP30 k zařízení a vaše nápady jsou okamžitě připraveny k prezentaci.

Obsah balení:
- 2x UVC84 12X PTZ kamera, dálkový ovladač VCR20, napájecí adaptér, držák pro montáž na stěnu a kabely
- Yealink MCoreKit-C5 (s MCore Pro mini-PC, MTouch Plus a RoomSensor), napájecí adaptér, kabely a nástěnný držák
- 1x vícekamerový procesor AVHub, napájecí adaptér a kabely
- 2x WPP30 pro bezdrátové sdílení obsahu
- V počítači mini-PC je předinstalován operační systém Windows 10 IoT Enterprise a licence, aplikace Microsoft Teams Rooms a také zásuvný modul Yealink Camera Control Plug-in
- Žádná zvuková zařízení
- Včetně 2leté záruky na hardware

-|CZ|SK|EN